Poznaj Strony z Klasą

Strona głównaO nas
Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z Gdańska od 2006 roku zrobiliśmy ponad 1000 stron internetowych oraz niezliczoną ilość projektów graficznych dla firm. Naszymi klientami są zarówno małe rzemieślnicze firmy jak i miedzynarodowe korporacje.

Dlaczego Strony z klasą ?

Dlaczego Strony z klasą ?

Pomysł na Strony z klasą zrodził się z coraz większej ilości zapytań ze strony szkół, teraz gdy idzie niż demograficzny szkoły i przedszkola stały się takim samym uczestnikiem rynku jak każda inna firma. Musi dbać o ofertę  i nowoczesny wizerunek. Niestety mało, którą placówka mogła sobie pozwolić na nasze usługi.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Postanowiliśmy podzielić się doświadczeniem i stworzyć usługę specjalnie dla placówek oświatowych w formie szkolnych stron internetowych na zasadach niskiego abonamentu, wygodnego dla dyrektorów szkół mających ograniczony budżet.

Zgrany zespół

Zgrany zespół

Zespół stworzony na potrzeby tej usługi, dba aby projekty były zgodne ze światowymi trendami w projektowaniu oraz na bieżąco z nowinkami technologicznymi.

 

Oddajemy w wasze ręce usługę, którą będziemy stale rozwijać i aktualizować. Zawsze możesz liczyć również na nasze wsparcie. Zapoznaj się z ofertę i dobierz usługę do własnych potrzeb.

Zostaw kontakt, odezwiemy się do Ciebie!
Zamów kontakt
Zostaw kontakt, odezwiemy się do Ciebie!
Zamknij